Gwiazda Obfitości, Bogactwa i Dostatku

Mandale_Weroniki_Wer_Idawer_7

Gwiazda Obfitości, Bogactwa i Dostatku – Osobista Mandala Runiczna stworzona dla Krystyny w intencji osiągnięcia sukcesu finansowego i zawodowego oraz poprawy i ustabilizowania sytuacji materialnej.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 30 x 30cm namalowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer), jest remedium na problemy finansowe i zawodowe. Wspiera obfitość i sukces ,rozwój, postęp, powodzenie w pracy, realizację planów. Pomaga przyciągnąć do naszego życia powodzenie materialne, stabilizację zawodową i materialną, szczęście i sukces w sprawach finansowych i zawodowych.

Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale maluje na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości, afirmacji. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie zapraszam, kontakt nr. tel. 666 205 751

Zostaw odpowiedź

Dane kontakowe

Weronika Wer
tel. 666 205 751
e-mail: weronikkka@wp.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress