„Haus der Sonne” – Emblemat Ośrodka „Dom Słońca”

Mandale_Weroniki_Wer_Idawer_5

Tam, gdzie narodzi się mandala, istnieje chaotyczna przestrzeń do oczyszczenia, uświęcenia, do harmonijnego wypełnienia przy użyciu figur geometrycznych, a na samym końcu do pokolorowania wsłuchując się w pozytywne wibracje naszej duszy.

C.G.Jung.

„Haus der Sonne” – Emblemat Ośrodka „Dom Słońca” – Osobista Mandala Runiczna stworzona dla Gabrysi w intencji zrealizowania marzeń i planów zawodowych – stworzenia ośrodka rozwoju duchowego, i osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 40 x 40cm namalowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer), jest remedium na problemy zawodowe i finansowe. Wspiera rozwój, postęp, powodzenie w pracy, obfitość, sukces, realizację planów. Pomaga przyciągnąć do naszego życia powodzenie materialne, stabilizację zawodową i materialną, szczęście i sukces w sprawach zawodowych i finansowych.

Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale maluje na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości, afirmacji. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie proszę o kontakt pod nr. tel. 666 205 751

Zostaw odpowiedź

Dane kontakowe

Weronika Wer
tel. 666 205 751
e-mail: weronikkka@wp.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress