„Na nowej drodze życia…”

Mandale_Weroniki_Wer_Idawer_15

„Na nowej drodze życia…”

Wspólny Świat – Kalejdoskop Miłości, Małżeństwa i Rodziny – Intencyjna, Ślubna, Osobista Mandala Runiczna dla Anny i Jeffa, Kanada – stworzona w intencji zbudowania małżeństwa i rodziny, opartej na miłości, radości, wzajemnym szacunku i partnerstwie.

Prezent ślubny na nową drogę życia, stworzona w intencji wsparcia realizacji planów i marzeń pary młodej.

Mandala mojego autorstwa. Obraz energetyczny 30cmx30cm malowany ręcznie na płótnie, (sygnowana przeze mnie Weronika Wer Idawer). Pomaga przyciągnąć do życia młodej pary powodzenie, szczęście w miłości i sukces w sprawach rodzinnych. Świetny prezent na Nową Drogę Życia dla Pary Młodej. 

Mandale takie wykonuję w intencji przyciągania i wspierania pozytywnych przekonań i afirmacji. Mandale wykonuje na zamówienie dla indywidualnych osób lub w intencji jakiejś pozytywnej wartości, afirmacji. Do Mandali wykonuję 8-10 stronicową analizę Mandali pod katem – numerologicznym, kolorystycznym, kształtów i interpretację skryptu runicznego. Jeśli chciałbyś/abyś zamówić tą lub inną mandalę lub mandalę wykonaną specjalnie dla Ciebie proszę o kontakt pod nr. tel. 666 205 751

 

Zostaw odpowiedź

Dane kontakowe

Weronika Wer
tel. 666 205 751
e-mail: weronikkka@wp.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress